Ogromną przyjemnością, ale i zaszczytem jest dla mnie możliwość prowadzenia i trenowania niezwykłych, utalentowanych i jedynych w swoim rodzaju ludzi na całym świecie. Oto niektórzy z nich Najlepsi z Najlepszych Pary Tancerzy, z którymi pracowałam i którym pomogłam stać się Mistrzami.


Mateusz i Justyna

 Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek tanczą razem od 3.05.2007r. To bardzo utytułowana para – 16 krotni mistrzowie polski i 3 krotni vice mistrzowie, zdobywcy wielu prestiżowych nagród.

Dowiedz się więcej

Darek i Madara

Wspolna kariere taneczna rozpoczeli w pazdzierniku 2013 r. Madara pochodzi z Lotwy (Rygi), Dariusz z Zielonej Gory, obecnie mieszkaja w Warszawie, reprezentuja i trenuja w klubie sportowym FEELING WARSZAWA. 

Dowiedz się więcej

Bartek i Agata

Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy tańczą wspólnie od lipca 2012r. Aktualnie są reprezentantami klubu tańca Feeling Warszawa dla którego zdobywają wysokie lokaty na turniejach w kraju jak i za granicą.

Dowiedz się więcej

Darek i Karolina

Dariusz i Karolina tańczą razem od stycznia 2014 roku i reprezentują klub tańca Feeling z Warszawy. Są półfinalistami Mistrzostw Polski  i osiągają bardzo wysokie wyniki jak na tak krótki okres tańczenia razem.

Dowiedz się więcej

Robert i Klaudia

Robert i Klaudia tańczą razem od kwietnia 2014 roku. Są obecnie trzecią parą w kraju w kategorii U21. Regularnie współpracują z Justyną pomimo ,że oboje mieszkają w Gdańsku.

Dowiedz się więcej

Jakub i Gabriela

Jakub Bil i Gabriela Lasek są parą taneczną od roku. . Razem twarzą naprawdę zgrany duet, a taniec to dla nich całe życie. Pomimo krótkiego stażu mają już na swoim koncie świetne rezultaty.

Dowiedz się więcej

Jarek i Wiktoria

Jarek i Wiktoria tańczą ze sobą od czerwca 2017 roku, reprezentuja sportowy klub tańca ,,Feeling” z Warszawy. Są tancerzami najwyższej klasy międzynarodowej ,,S” .

Dowiedz się więcej